نامه سر گشاده به مسلمانان ساکن( هلند ،بلژیک، آلمان، فرانسه و……..) به زبانها فارسی، فرانسه، ندرلند، آلمانی ، عربی و …..

ماههاست که مقاومت مردم ایران در برابر انتخابات متقلبانه ادامه دارد. در این مدت  اعمالی که که از حکومت ایران در برابر معترضین سر زده است، تمامأ با نام اسلام و حکومت اسلامی صورت گرفته است. فیلمها و شهادتهای انکارناپذیری ازکشتار راهپیمایان غیر مسلح و  قتل و تجاوز به زندانیان  تا کنون منتشر شده است . کشتار مردمی که به صورت صلح آمیز به تقلب انتخاباتی معترض بودند و ربودن خبرنگاران و شکنجه مخالفین و اعدام آنها به عنوان محارب با اسلام ، به وسیله حکومتی در حال انجام یافتن است که با استفاده از شبکه های ماهواره ای  و هزینه کردن میلیونها دلار نفتی داعیه رهبری مسلمانان جهان را دارد.   نخستین سئوآل مااز شما به عنوان مسلمان این است که آیا چنین رفتاری را از یک حکومت اسلامی که قاعدتأ باید منجی عدل و انصاف باشد در حق مردم معترض منطبق با موازین اسلام می دانید؟ اگر چنین نیست و شما این رفتار را منطبق با اسلام نمی دانید، پس چگونه است که با صدای بلند و رسا این اعمال وحشیانه را محکوم نمی کنید؟ کمال تأسف است که ما در دنیای اسلام که مدعی دادرسی و عدالت است شاهد سکوتی چنین سنگین هستم. به نظر می رسد که سیاستهای فریبکارانه و تبلیغاتی این حکومت که به دهها زبان و از شبکه های گوناگون برای مسلمانان پخش می شود توانسته است در دفاع از حقیقت تردیدهایی ایجاد کند .
تبلیغات فریبکارانه  و دروغ این حکومت توانسته است  در ظاهر مدافع مردم فلسطین جلوه کند ولی در نهان بین برادران فلسطینی ایجاد نفاق نماید. این حکومت در ظاهر شعار نابودی اسرائیل را می دهد ولی در واقع به روی کار آمدن راستهای افراطی و جنگ طلبهای اسرائیلی بیشترین خدمت را کرده است. حمله اسرائیل به غزه و لبنان نتایج دلارهایی بوده است که جمهوری اسلامی از در آمد سرشار نفت خرج ایجاد تفرقه در صفوف اعراب کرده است. شعارهای تو خالی و بدون پشتوانه در باره نابودی اسرائیل و دروغ بودن هولوکاست، تنها مورد بهره برداری خونخوارترین جناحهای اسرائیل بوده است و  نفعی را به  مردم فلسطین نرسانده است که هیچ، آنها را به ضعیفترین وضعیت ممکن در برابر دشمن قو ی تقلیل  داده است.
کمک به ایجاد ناامنی در عراق و افغانستان سیاستی است که حکومت اسلامی تاکنون در همسایگی خویش در پیش گرفته است این سیاست تا کنون منجر به خسارات فراوان مردم اکثرأ مسلمان این دو کشور شده است و حضور کشورهای غربی و بخصوص آمریکا را  در منطقه تداوم بخشیده است.
اگر هنوز  میزان دشمنی این حکومت به ظاهر اسلامی با اسلام برایتان روشن نیست ، کافی است به مردم ایران مراجعه کنید و از زبان آنها بشنوید که چگونه این حکومت به ظاهر اسلامی به مردمی که به عنوان اعتراض و شکوه ! شبانه به پشت بام رفته و بانگ الله و اکبر سر می دهند ، شلیک می کند . یا شاید بهتر باشد از برادران سنی خود در تهران بپرسید که چند مسجد برای سنی ها در تهران وجود دارد؟ پاسخ خواهند داد هیچ! زیرا که دولت اسلامی اجازه بر پایی مسجد سنی ها را در تهران نمی دهد. صحبت از برپا کردن مناره و یا چیزی از این قبیل نیست بلکه اجازه ساختن مسجد برای سنی ها داده نمی شود.
در حکومت اسلامی به هیچ روحانی مسلمانی که سخنش غیر از باند حاکم باشد اجازه وعظ نمی دهند و در صورت سرپیچی به سرنوشت آیت الله منتظری و آیت الله کاظم شریعتمداری و آقای کاظمینی بروجردی و یا در این اواخر، آقای رفسنجانی دچار می شود.*
از بدو پیدایش حکومت اسلامی در ایران به شکل فزاینده ای بر تعداد کسانی که از اسلام به ادیان دیگر گرویده اند افزوده شده است و در این اواخرسرعت بیشتری گرفته است.
ما ایرانیان مقیم (…….)  از برادران و خواهران مسلمان ساکن( …….) درخواست می کنیم که به موارد  ذکر شده که گوشه ای ناچیز از سالها جنایت علیه انسانیت و علیه اسلام است، با توجه بنگرند و در همه موارد تحقیق کنند و نظر بدهند. قبل از هر کس دیگر این وظیفه مسلمانان است که بر علیه کسانی که به نام اسلام ! فساد و ظلم می کنند موضع بگیرند. جمهوری اسلامی از اسلام استفاده ابزاری می کند و دین را سپر بلای خود کرده است، آیا شما به چنین سوء استفاده ای از اسلام رضایت می دهید.

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

1 Response to نامه سر گشاده به مسلمانان ساکن( هلند ،بلژیک، آلمان، فرانسه و……..) به زبانها فارسی، فرانسه، ندرلند، آلمانی ، عربی و …..

  1. bethy می‌گوید:

    کو گوش شنوا ؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s