پاسخ به سرداری که روسفید شد

لازم به توضیح است که این مطلب را از دوستی قدیمی دریافت کرده ام که برادرش عضو ارشد سپاه است و این سخنان را با برادرش در میان نهاده است. در گذشته نیز مطاللبی از این دوست دریافت و منتشر کرده بودم که بنا به دلایلی مایل نبود که حتی در موقع انتشار اشاره ای به وی داشته باشم ولی این بار موافقت کرد که بدون دادن نشانی های بیشتر به منبع اصلی اشاره کنم.

در پاسخ سردار خاکپور

سردار خاکپور اعلام کرد: سپاه در اتفاقات سال ۸۸ رو سفید از میدان به در آمد و اشرار توسط سپاه و بسیج کنترل شدند. سردار خاکپور اگر با این سخنان تلاش دارد خاک به چشم من سپاهی بپاشد و چهره  خدشه دار شده سپاه و بسیج را انکار کند، سخت در اشتباه است. سردار خاکپور خود به خوبی می داند که در این سال چه سرمایه معنوی از سپاه و بسیج نابود شد ولی در یک سخنرانی رسمی بیچاره چه می تواند غیر از این بگوید؟ ایشان نه آنقدر انقلابی است که چنین جربزه ای داشته باشد که خقیقت را بگوید و نه آنقدر صادق که بپذیرد آبرویی که از سپاه و بخصوص بسیج رفت دیگر باز گرداندنی نیست. این را من سپاهی که در میان مردم زندگی می کنم می فهمم و نه تنها می فهمم بلکه چون کوهی روی سرم آوار است. ولی سردارانی که خود را به درهم و دینار فروخته اند و یا از ترس مجازات پشت خم کرده و بار می برند چشم به همه چیز و همه کس بسته اند و در پشت دفاع از ولی فقیه!! از زر و زور و فساد دفاع می کنند. من به عنوان یک سرباز این مردم سوگند می خورم که  در وقتش پرونده بسیاری از مفسدین در سپاهی را که هرگز قرار نبود روبروی مردم بایستد و کشتار کند را، حتی اگر به قیمت شناسایی و کشتنم تمام شود فاش خواهم کرد. گرچه بسیاری از این فساد را مردم کم و بیش می دانند ولی با اسم و آدرس فاش خواهم کرد تا دیگر کسی به حقارت سردار خاکپور تلاش نکند تا خاک به چشم مردم بپاشد. گفتم حقارت برای اینکه حقیر تر از او برای این پست در این زمان نیافته اند و وی فرمانده نیرویی است که قرار بود مرزهای کشور را پاس دارد حال اینکه سپاه را به سطحی آورده اند که من اینک با شرمندگی این لباس را تن می کنم ولی به وقتش نشان خواهم داد که در میان سپاه انسانهایی هم هستند که جانشان را نه برای یک شخص بلکه برای مردم خود فدا می کنند. از همین فرصت استفاده می کنم و از مادران شهدای سبز و از زندانیان  و خانواده هایشان به عنوان یک عضو سپاه پوزش می طلبم. مادر مرا ببخش! وقتی برای فرزندت می گریستی من هم با تو گریستم . من ازخانواده شهدای جنگ عذر خواهی می کنم  و از اینکه به عنوان یک سپاهی قدرت آن نداشتم که از سپاه پاسداران ایران ( اسلامی و غیر اسلامی دیگر برایم ندارد و سپاه باید متعلق به همه مردم ایران با هر دین و مرامی باشد) در برابر دروغ و تباهی پاسداری کنم.

من خاک پای مردم ایرانم

مرا ببخشید

یک ….سپاه پاسداران ایران

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

1 Response to پاسخ به سرداری که روسفید شد

  1. mojtaba mostafavi می‌گوید:

    فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s