ایرانیان داخل کشور دردهای شما دردهای ماست.با همه وجود با شما هستیم

در پاسخ به :

ایرانیان خارج از کشور از شما ممنونم اما بگذارید که امروز کمی برایتان بیشتر از دردهایمان بگویم .

لینک بالاترین

ما درد شما را در کشور در بندمان، با تمام وجود احساس کرده ایم. با شما گریسته ایم و با شما در سوگ عزیزان نشسته ایم. هزاران بار در چشمان باز ندا مرده ایم و با ز همراه شما برخا سته ایم. تمامی سال گذشته بسیاری از ما با وجود دوری و فاصله! لحظه به لحظه با شما زیسته ایم .شعارها و فریادهای شما را در این وادی غریب، غریبانه سر داده ایم  و در سوگ سهراب همراه مادر وی گریسته ایم. اخبار و رویدادهای ایران را به زبان کشوری که در آن ساکن هستیم ترجمه کردیم و خواب راحت را از چشمان ماموران حکومت ایران ربوده ایم. گرچه بی تابانه و شتاب آلود گاهی تند می دویدیم و توجه نمی کردیم که شما زنجیر گران بر پای دارید ولی همواره بر گشته ایم و دست به سوی شما دراز کرده ایم تا همراه هم باشیم. گرچه گاهی سنگدلانه  خارج نشین  و کنار گود نشین نام گرفتیم، ولی درک کردیم که نتوانسته ایم احساسمان را به درستی منتقل کنیم. ما ایرانیان خارج از کشور ثانیه به ثانیه سال گذشته را شمرده ایم و آگاهیم که بر مردم کشور ما چه گذشته است. ما می دانیم که از شانه ها طناب گذر کرد و ما زجه به زجه  شما را ترجمه کرده ایم  وخون دل خورده ایم. از صدای شما جان وامید گرفته ایم تا در این ولایت غربت سر به ستاره ها برسانیم. مغرور سرفراز! مچبندهای سبز به دست کرده ایم و نام بزرگ ایران را با افتخار بر پیراهن نگاشته ایم.  با اوج فریاد شما ! ما دیگر فرزندان رانده شده یک کشور تروریست جهان سومی نبودیم، بلکه فرزند ملتی با تمدن بودیم که با تمام وجود، آزادی را فریاد کرده است. بگویم که ما امروز اگر اینچنین زنده و مغروریم،  بخاطر شماست .

چرا باید نا امید بود، وقتی تا هم اینک هم پیروزی با ماست. ما پیروز گشته ایم و سنگهای بزرگی را نه تنها ترکانده ایم بلکه از جا برداشته ایم. لختی یاس و نا امیدی هم اگر به سراغ کسی بیاید با اولین گامهای راه ، فرو خواهد ریخت.ما همه در این راه بزرگ با هم هستیم

طعم خوش آزادی در خارج از کشور حرام باد اگر لحظه ای فراموش کنیم که در سرزمین ما انسان حتی برای تن پوش خود آزاد نیست.

درخت آزادی در سرزمین ما چنان ریشه دوانده است که همدلی و همگامی ما هنوز ار نتایج سحر است. ما اینک با مسیحا نفس شما جان گرفته ایم و از همه امکانات برای آبرسانی به درخت آزادی بهره خواهیم برد. ما تازه یاد گرفته ایم که چگونه می توانیم بهتر از امکانات در خارج از کشور استفاده کنیم. ما تازه یاد گرفته ایم که چگونه به افکار عمومی راه یابیم و ندای آزادیمان را از بی نهایت بلندگوهها تکرار کنیم. اینجا نام خیابانها با هجوم ما تغییر می کند و نمایندگان پارلمان یک کشور با هم تکرار می کنند که( من هم یک ایرانی هستم) در این یک سال شهرها در اروپا و امریکا به احترام ایرانی کلاه از سر برداشتند و در کنار ما آزادی را فریاد زدند. ترانه ها و سرودها به زبانهای گوناگون برای مردم ایران خوانده شده تا مبارزه مردم ما یاد آور مبارزه علیه آپارتاید باشد.

رفیقان در بند و دوستانی که در زندان بزرگ ایران در بندید. دستان ما در دستان شماست. نترسیم نترسیم

ما همه با هم هستیم

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

2 Responses to ایرانیان داخل کشور دردهای شما دردهای ماست.با همه وجود با شما هستیم

 1. علی می‌گوید:

  درد شمادرد ماست
  .من دیشب تو کنسرت کامران و هومن همش یاد شمابودم و مجسم کردم …..وای اگه تظاهراتم بخواد اینقدر شلوغ باشه و همه بخوان مثل این همه ایرونی که الان اینجان داد بزنن چی میشه؟؟ حتما سرسام میگیرین،نه؟ دوستون دارم.

 2. سیاوش می‌گوید:

  درود بر شما
  بسیار زیبا و تاثیر گذار بود
  سربلند و برقرار باشید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s