آقای فاتح ! دشمنی که در بیت رهبری لانه کرده است ،زمینه ساز حمله خارجی است

آقای ابوالفضل فاتح از نزدیکان آقای موسوی از دشمن واحد و لزوم پائین کشیدن فتیله اختلافات داخلی صحبت می کند،من نمی دانم که افطاری خون در بیت رهبری با حصور سید حسن خمینی و هاشمی رفستجانی چه ارتباطی با این سخنان ابوالفضل فاتح دارد ولی آقای موسوی قبلآ بارها گفته است که سخنگویی در داخل و خارج از ایران ندارد، پس این سخنان ربطی به موسوی نباید داشته باشد، ظاهرآ آقای فاتح فراموش کرده اند که دشمن یک موجود خیالی نیست و مردم ایران رد پای او را تا بیت رهبری گرفته اند. طائب، وحید، حجازی و کسانی دیگر در بیت رهبری ستاد خود را تشکیل داده اند تا با اراده مردم ایران بجنگند. رهبر جمهوری اسلامی تا لحظه کنونی همراه و همفکر دشمنان مردم ایران بوده است و به هر بهانه ای با آنها همدلی و همراهی کرده است.فرزند رهبر مجتبی نقش مهمی در سرکوب مردم ایفا کرده است و حالا آقای فاتح یادشان افتاده است که اینها و بقیه مردم در برابر دشمن خارجی باید با هم متحد شوند. مگر نه اینکه هم اینها نقش عامل داخلی دشمن را به عهده داشته اند و هر روز بنزین به آتش تهیه آن چیزی که دشمن خارجی نهاده اند می پاشند. ما که با جهان سر جنگ نداریم و همین ها هستند که مدام تشویق می کنند و سخنان بزرگتر از دهانشان می زنند و سوسک و موشک هوا می کنند تا به تبلیغ جنگ طلبان خارجی مدرک بیفزایند.

در همین باره

بیگانه؟!

• و سوال این است که مگر سران این باندها کسانی جز طائب، وحید، حجازی و امثالهم اند که همگی در بیت «آقا» و زیر عبای ایشان- که در مطلب آقای فاتح «رهبر انقلاب» نامیده شدند- جا خوش کرده اند؟ و مگر «بیگانه»تر از باندهایی که «ایران و آینده ی انقلاب پشیزی برایشان اهمیت ندارد» هم «بیگانه ای» هست؟

احمد پورمندی

جنبش اگر به بهانه تهدید جنگ، عقب نشینی کند کارش تمام است

• آقای فاتح، ظاهراً پیش خود اندیشیده است که حالا شاید بتوان خامنه ای را از کودتاگران جدا کرد و با تفهیم این نکته به او که خود شاید نخستین قربانی بعدی کارفرمایانش باشد، از او یاری گرفت و به تعامل با او پرداخت. و این، اشتباه است. خامنه ای به خوبی می داند که نافرمانی کردن، تاریخ مصرف او را زودتر به پایان خواهد رسانید

محمدعلی اصفهانی

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s