پاسخ یک مخالف نظام به علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه

«حتی ايرانيانی که در خارج از کشور نظرات متفاوتی درباره نظام دارند، بر حق مسلم استفاده از انرژی صلح‌آميز هسته‌ای تاکيد دارند و اميدواريم که آنها نيز به حقيقت انقلاب اسلامی پی ببرند.» وی از ايرانيان خارج کشور خواست که اشتباهات فردی را به پای نظام نگذارند.

علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه دولت احمدی نژاد

آقای علی اکبر صالحی

شما به عنوان یک انسانی که با علم سر و کار دارید  و ظاهرن باید منطق سر لوحه کلامتان باشد ، بگویید که کدام عاقلی حاضر است سرش  را بدهد تا کلاهی بدست آورد؟  ما برای غنی سازی اورانیوم چقدر باید هزینه بدهیم؟  از این منطق ساده که بگذریم، چه شد که ما خارج نشینان هم ناگهان شمرده شدیم؟ کجای کارتان لنگ می زند که دست به سوی ما یی که همیشه با طعنه و متلک پذیرایمان بودید، دراز می کنید.  32 سال ما را ندیدید و یا خودتان را به ندیدن زدید. ندیدید که چگونه از کوهها و دره ها می گذریم تا از حقیقت انقلاب اسلامی در امان باشیم. ما را ندیدید که مثل گوشت قربانی در کامیونهای حمل گوشت مخفی می شدیم  تا  حقیقت انقلاب اسلامی دست از سرمان بدارد. آقای صالحی ما را ندیدی وقتی نعش هایمان یکی یکی طعمه ماهیان می شد، وقتی هزاران کیلومتر دورتر از ترس حقیقت انقلاب اسلامی خود را به دریا زدیم تا با امید ساحلی امن  حقیقت شما تلخی اش را در گلویمان فرو نکند. کجا بودید وقتی  به امید نجات از حقیقت شما از ترکیه شنا کنان دل به دریای حوادث دادیم و سربازان یونانی از ما با گلوله پذیرایی می کردند.

حالا گویی که ورق بخت شما صاحبان مطلق حقیقت برگشته است  و اعتراف می کنید که اشتباهات فردی هم وجود داشته است. شما خواسته اید که اشتباهات فردی را پای نظام نگذاریم، اما نگفتید اشتباهات  فردی مثل آقای خامنه ای را پای کی بنویسیم؟ کشوری که باید  مردمانش سرشار از شادی و سرور باشند و جوانان با استعدادش با کار و تلاش همطراز بزرگترین قدرتهای جهان! ایران ما را به پیش ببرند، همه را زیر بار غنی سازی به فقر کشانده اید. کشور را در گیر تحریمها و مردم را گرفتار نان روزمره کرده اید.

ما قبل از اینکه به حق استفاده از انرژی هسته ای نیاز داشته باشیم به حق مسلم آزادی و مسکن و کار نیاز داریم. ما به صلح نیاز داریم .صلح حق ماست. در ضمن کسی حق استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را از ما نگرفته است. یک دانشمند فرد محترمی است که دروغ نمی گوید.لزومی ندارد که بگوید. چرا دروغ می گویید؟

خود را از این خیانت بزرگ به مردم و کشور کنار بکشید و استعفا دهید. ما تنها در محیط آرام است که خواهیم توانست به علم و تکنولوژی دست یابیم. رئیس شما با شعارهایش بیشترین خدمت را به جنگ طلبان اسرائیلی کرد و رهبر شما  که روش وی را بیشتر می پسندید همان روش را  ادامه می دهد. آنوقت شما به اینها می گویید اشتباهات فردی؟ ؟

آقای صالحی خود را از این باندهای خطرناک کنار بکشید و بدانید که دانشمندان برای ما محترم اند تا وقتی که خود احترامشان را حراج نکرده باشند.

به امید صلح و آزادی و سربلندی برای مردم ایران

مرگ بر هیج کس

زنده باد زندگی

سیامک فرید بروکسل

siamakf@gmail.com

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

1 Response to پاسخ یک مخالف نظام به علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه

  1. زهـره طاهر می‌گوید:

    آقاىِ فريد؛
    دَمِ شما گرم و بيانِ شما توانا!
    جانِ كلام را ادا كرده ايد . از شما سپاسگزارم كه حرفِ دلِ تمامي كسانى را زده ايد كه ايران را ترك كردند براىِ به امان بردن و حفظ ارزش هاى والاىِ انساني از چنگالِ صاحبانِ بنگاه هاىِ مار و لانه هاىِ مور، كه توليداتشان چه اخلاقي ، چه فكري، و چه در سايرِ زمينه ها ايران را در سراشيبِ انحطاط وسقوط، به سرعت نور قرار داده.
    بيان داستانِ پر آبِ چشمِ ايران داغدار در پوزه هاي مشتي روباهِ دغل كار را از هر زبان كه ميشنويم نا مكرّر است!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s