حق سکوت خامنه ای به احمدی نژاد همچنان ادامه دارد

در گیریهای احمدی نژاد در دوران آخر اقامتش در پاستور و قهر و ناز کردنهایش اعصاب طرفداران ولی فقیه را طوری بهم ریخته بود که  وی و اطرافیانش را اصحاب انحراف نامیدند. اما خامنه ای به خوبی می دانست که احمدی نژاد این بازیها را به پشتوانه دست پری که ازخامنه ای و اطرافیانش، بخصوص مجتبی خامنه ای دارد، می تواند انجام دهد. احمدی نژاد برای آنکه نشان دهد شوخی ندارد و بسیار جدی است، فیلم معروف دوربین مخفی  با شرکت مرتضوی و برادر لاریجانی در صحن علنی مجلس  را برای اولین بار در صحن علنی مجلس نشان داد. این فیلم هیچ چیزی بجز  اخطار به رهبر جمهوری اسلامی نبود. احمدی نژاد می دانست در 8 سال دولتش دشمنان زیادی برای خود دست و پا کرده است. او می دانست که قاچاقچی نامیدن سرداران هزینه خواهد داشت بخصوص که وی از سر وسرشان مطلع شده بود، از بنادر مخفی و کالاهایی که در آن ترخیص می شود آگاه شده بود . می دانست در سطح سرداران چه اوضاعی حاکم است و از طرفی مایل نبود نقش دستمال چرک را بازی کند. سعید امامی در یادش مانده بود و حتی از عاقبت احمد خمینی اطلاع داشت . او خود این کاره بود و می دانست که با چه کسانی سر و کار دارد. او می دانست که در نهایت باید سپر بلای انتقادات به خامنه ای باشد. می دانست خامنه ای مایل نیست به تصویرش کوچکترین خللی وارد آید و این اوست که باید هزینه های تصمیمات نادرست خامنه ای را بپردازد .رهبر جمهوری اسلامی در عرض این 8 سال از سیاستهایی حمایت کرد که ایران را به لبه پرتگاه کشاند. احمدی نژاد نمی خواست گوسفند قربانی برگشت از این سیاستها باشد.

برای داشتن یک انتخابات آرام لازم بود که سهم احمدی نژاد پرداخت شود. حمایتهای رهبر جمهوری اسلامی که در این چند ماه آخر بخصوص از احمدی نژاد صورت گرفت در زمره این دستمزد است. احمدی نژاد با همه بامبولهایی که در آورد نه تنها محاکمه نخواهد شد بلکه از طرف مقام رهبر به عضویت نهاد تشریفاتی «مصلحت نظام » بغل دست هاشمی رفسنجانی خواهد نشست.

اما احمدی نژاد کسی نیست که به این مقام تشریفاتی بسنده کند. وی با اندوخته ای از تاراج سرمایه های ملی که در میان اطرافیانش پخش کرده است، مقادیر زیادی مدارک و فیلم و فایل صوتی که برای روز مبادا جمع آوری کرده است و تجربه 8 ساله بر نهاد ریاست جمهوری و اطلاعات مهمی از چگونگی تقلب انتخابات 88د به بازگشتی دوباره می اندیشد. احمدی نژاد 2 سناریویی است که وی در سر دارد و البته امکاناتی بسیار که به گروگان گرفته است.

Advertisements
این ورودی در Non classé فرستاده شده و با , , , , , برچسب خورده. پایاپیوند را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s